انتخاب واحد پولی:
فارسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
عضو انجمن ارگانیک ایران
انجمن ارگانیک ایران - فروشگاه سالم زی

قوانین و مقررات

     

 قوانین فروشگاه سالم زی

به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده ورعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

 استفاده از سایت سالم زی به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

 

1. برخی از محصولات ارائه شده در سایت سالم زی ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد و تولید آنها در انبار تولید کننده اصلی به اتمام رسیده باشد. سالم زی تمام محصولات را در انبار خود موجود داشته و تعداد قلیلی از موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از تولید کننده، مراکز پخش معتبر و یا همکاران عرضه کننده خود تهیه و ارسال می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است محصولات خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین محصولات سالم زی قابل تهیه نباشد.

 

2. سالم زی مواد غذایی و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط عرضه کننده به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت نقشی ندارد. ممکن است قیمت محصولات توسط عرضه کننده دچار تغییر شود.

 

3. اطلاعات ارائه شده در سایت دعوت به ایجاب است. به دلیل بزرگی بانک اطلاعاتی امکان به روز بودن تمامی محصولات ها در یک لحظه ممکن نیست. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات محصولات‌ها توسط عرضه کننده اصلی که عرضه کننده یا مرکز پخش است تغییر پیدا کند. مشتری با ثبت سفارش رضایت خود از این تغییرات را اعلام نموده است.

 

4. سالم زی فقط محصولات نو را به فروش می‌رساند.

 

5. کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

 

6. سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع محصولات هستند ) آماده و ارسال می‌شوند. در موارد خاص ممکن است حسب درخواست مشتری و پذیرش سالم زی ، سفارش در همان زمان ثبت ارسال شود.

 

7. پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید.

 

8. مسئولیت سالم زی در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

 

9. پشتیبانی از لوح فشرده همراه محصولات‌ها و همچنین بسته‌های نرم افزاری بر عهده تولید کننده یا ناشر است. در صورت بروز مشکل سالم زی مسئولیت در این خصوص ندارد، اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.

 

10. در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (طی روز کاری اول)، چون محصولات به درخواست ایشان تهیه می شود، 15% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد.

 

11. در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب مشتری مسترد می‌گردد. در این حالت با دریافت شماره کارت و یا شماره شبای مشتری مبلغ ظرف 24 ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

12. اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به سالم زی صرفاً برای ارائه خدمات محصولات فردا مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

 

13. هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

 

14.طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

 

15.هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

  

16.پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق ایمیل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.

 

17.  با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا وظیفه خود می­دانیم که در حفظ و نگهداری اطلاعات شما کوشا بوده و اطلاعات شما محرمانه می­ماند .

 

18. جهت رفاه حال خریداران درگاه پرداخت الکترونیکی در وبسایت ایجاد گردیده و پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط بصورت وجه نقد (پول و یا چک پول)  می­باشد و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک) معذوریم . امکان کارت به کارت در هنگام سفارش نیز مقدور می باشد.

 

19. دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره که در بخش توضیحات محصول ارائه گردیده به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش، موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

 

 


عرضه محصولات رژیمی و لاغری

      
ادامه
کپی‌رایت © 2018 فروشگاه سالم زی
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو