انتخاب واحد پولی:
فارسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول سبوس گندم آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
عضو انجمن ارگانیک ایران
انجمن ارگانیک ایران - فروشگاه سالم زی

سبوس گندم[اطمینانی]

سبوس گندم
قیمت: ناموجود
 
 
درمانهای شگفت انگیز با سبوس گندم:
با مصرف روزانه یک قاشق غذاخوری سبوس گندم میتوان ار ابتلا به بیماریهای: پوکی استخوان، اختلال روده بزرگ، کم خونی، چاقی، چربی خون، سرطان روده، بیماریهای قلبی و عروقی، دیابت، سوء هاضمه ، ضعف اعصاب و ضعف جنسی جلوگیری کرد.
فیبر موجود در سبوس گندم موجب میشود که مواد نشاسته ای با سرعت کمتری هضم شود که در نتیجه قند به آهستگی و به میزان کمتری وارد خون شده و از بالا رفتن یکباره قند خون جلوگیری می کند.
مصرف روزانه سبوس گندم نه تنها مانع جذب اسیدهای صفرا که دارای کلسترول هستند میشود و خطر ابتلا به سرطان سینه در بانوان را کاهش می دهد.


لاغری و چاقی با عسل و سبوس گندم:

لاغری:

الف: هرروز یک یا دو لیوان شیر با عسل و سبوس گندم اطمینانی علاوه با غذاهای روزانه میل نمایید.

ب: یک قاشق چای خوری پودر زنیان و یک قاشق غذاخوری سبوس گندم را در یک استکان عسل مخلوط کرده و بعداز هر وعده غذا یک قاشق چای خوری میل نمایید.

ج: 100 گرم زیره را در سرکه به مدت 24 ساعت خیس نمایید و پس از خارج نمودن خشک کرده نرم بکوبید و با 300 گرم عسل و سبوس گندم مخلوط نموده و روزی یک قاشق مربا خوری میل نمایید.

چاقی:

الف: 100 گرم مغز بادام یا گردو را خوب بکوبید همراه سبوس گندم و بانیم کیلو عسل مخلوط کرده و روزی 3 قاشق مربا خوری بعد از غذا میل نمایید. تغذیه آن روز صبح با صبحانه فوق العاده 
مقوی است و بدن فرد را فربه می سازد

ب: بعد از هر وعده غذا یک لیوان شیر با عسل و سبوس گندم اطمینانی یا یک قاشق غذاخوری سبوس گندم اطمینانی و عسل و روغن ماهی مخلوط با آبلیمو میل نمایید.

نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2018 فروشگاه سالم زی
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو